מאגר הקרנות – היסטוריה קצרה

מאגר הקרנות המקוון של שתיל - הקרן החדשה לישראל הוקם במטרה לסייע לארגונים חברתיים ופעילים לשינוי חברתי להרחיב את אפיקי הפעולה וגיוס המשאבים. המאגר קם בשנת 2011 כשיתוף פעולה של שיתופים ושתיל, ופעל עד שנת 2020 כחלק ממאגר ידע המקוון של "שיתופים".

שיתופים לוגו

שתיל מבקש להודות לצוות ולהנהלת "שיתופים" על שיתוף הפעולה רב השנים.

 
מה כולל המאגר?

המאגר כולל מקבץ של כ-240 קרנות ישראליות ונציגויות של קרנות לא ישראליות הפועלות בארץ, לפי תחומי עניין והשקעה. המאגר אינו כולל קרנות שאין להן נציגות בישראל.

בכל עמוד של קרן תמצאו פרטי מידע על מדיניות ההשקעה של הקרן ופרטים ליצירת קשר, כולל קישור לאתר הקרן ולטופסי הגשת בקשות במידה והם זמינים ברשת. אנחנו ממשיכים לעשות מאמצים לקדם יוזמות וצרכים שישפרו את עבודתם של כל אלה הפועלים למען חברה טובה ושוויונית יותר בישראל.

 

 
החיפוש במאגר הקרנות

החיפוש במאגר מתבצע באמצעות מנוע חיפוש חכם: ניתן למצוא קרנות על ידי הקלדת מילות חיפוש בחלון החיפוש (הממוקם בתפריט העליון של האתר וכן בתוך כל עמוד קרן), או על ידי חיפוש בקטגוריות הנושאים.
השימוש במידע במאגר

המאגר פתוח ללא תשלום. אנו מעודדים את כל המשתמשים בו להפיץ את דבר קיומו ולסייע לנו במידע ועדכונים שיתרמו לשמירת העכשוויות והרלוונטיות למשתמשים.

קרנות המעוניינות להצטרף למאגר או לעדכן את המידע המופיע בו מוזמנות ליצור קשר עם אלינור סידי מ"שתיל" ב elinorsi@shatil.nif.org.il

 

 

 

על שירותים דיגיטליים של  הייעוץ לפיתוח משאבים ב"שתיל"-

"שתיל" מציע שירותים רבים בתחום פיתוח המשאבים עבור ארגונים שפועלים בתחומי העניין של הקרן החדשה לישראל. כל השירותים הללו מוצעים ללא תשלום.

  • השירות המרכזי שלנו הינו ייעוץ אחד-על-אחד, וניתן לפנות לסיוע כאן. ניתן ללמוד עוד על חבילות הייעוץ כאן
  • קבוצת הטלגרם "מדברות פיתוח משאבים" הינה קבוצה של נשות מקצוע בתחום פיתוח המשאבים ומיועדת לפיתוח מקצועי של יכולות. מדברות פיתוח משאבים  https://t.me/shatilresource
  • שיפט-שתיל הוא הבלוג של צוות שתיל ובו אנחנו מעלות מידע מקצועי, אמין ובחינם. ניתן לקרוא עוד כאן.